Kariera

Pomocnik techniczny administratora obiektu

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie sal konferencyjnych pod wynajem
  • utrzymanie właściwego stanu technicznego budynku
  • wykonywanie drobnych prac konserwacyjnych tzw. złota rączka (prace elektryczne, hydrauliczne i ogólnobudowlane)
  • powiadamianie o zaistniałej awarii
  • udział w procesie usuwania zgłaszanych awarii

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe, techniczne
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność
  • sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków
  • mile widziane uprawnienia SEP
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3m
  • mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w systemie równoważnym
  • narzędzia i wsparcie w wykonywaniu obowiązków
  • przyjazną atmosferę pracy w młodym , dynamicznym zespole
  • stałe wynagrodzenie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

CV proszę składać drogą mailową na adres:
biuro@bctw.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Koordynator ds. Imprez Targowych i Wystaw

  • Prowadzenie badań rynku dot. zapotrzebowania na konkretne imprezy targowe, wystawy, kongresy, konferencje, szkolenia
  • Kompleksowa organizacja imprez targowych, wystaw, udział w wydarzeniach organizowanych przez BCTW
  • Współpraca z operatorami i organizatorami imprez odbywających się w BCTW
  • Odpowiedzialność za uzupełnianie kalendarza imprez i wydarzeń, pozyskiwanie klientów oraz zarządzanie wynajmowaną powierzchnią
  • Przygotowania projektów umów oraz innych dokumentów dla organizatorów, wystawców i innych podmiotów
  • Weryfikowanie projektów zabudowy i schematów lokalizacyjnych wystaw
  • Przygotowywanie merytorycznego wkładu do Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia przetargów dotyczących organizacji imprez
  • Opisywanie faktur
  • Sporządzanie raportów okresowych, rocznych i końcowych
  • Przygotowanie informacji i danych do sprawozdawczości i ewidencji kosztów
  • Odpowiedzialność za określenie i rozliczenie budżetu organizowanych imprez

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • znajomość j. angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • wysoka kultura osobista
  • samodzielność
  • łatwość w nawiązywaniu i utrzymaniu kontaktów z klientami
  • komunikatywność
  • znajomość obsługi urządzeń multimedialnych oraz pakietu Office
  • umiejętności pracy w zespole

Oferujemy:

  • przyjazną atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole