Część wystawiennicza

Hala wystawienniczaHala wystawienniczaHala wystawiennicza

Powierzchnia hal
 Hala I pow. 3.700 m2
 Hala II pow. 3.900 m2
 Hala III pow. 3.300 m2
 Hala I+II pow. 7.600 m2
 Hala II+III pow. 7.200 m2
 Hala I+II+III pow. 10.900 m2

Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze oferuje niemal 11.000 m² powierzchni ekspozycyjnej, nieograniczonej żadnymi trwałymi elementami konstrukcyjnymi. Dzięki systemowi elektrycznych ścian mobilnych, równych wysokości obiektu, możliwe jest wykorzystanie modułów na potrzeby danego projektu i organizacji kilku niezależnych wydarzeń w tym samym czasie. Każdy moduł wyposażony jest w kanały techniczne (sieci: wodociągowa, sanitarna, elektroenergetyczna i teleinformatyczna) oraz niezależne nagłośnienie.

Poprzez zastosowanie posadzki o wysokich parametrach nośności oraz profesjonalnych bram wjazdowych do hali, w części wystawienniczej możliwe jest prezentowanie ponadgabarytowych i ciężkich eksponatów. Każda z trzech hal posiada osobną bramę wjazdową dla samochodów ciężarowych.

Bydgoskie Centrum wyróżnia z pewnością 13 metrów wysokości obiektu. Nadaje to miejscu majestatyczny i dostojny klimat; sprawia, że nawet największe wystawiane sprzęty czy konstrukcje nie przytłaczają zwiedzających. Wspomniane wcześniej mobilne ściany są z tego powodu również jednymi z wyższych w Europie.

W BCTW znajdziemy również obszerną antresolę, która łączy funkcjonalnie hale z częścią konferencyjno-administracyjną. Szeroka na 5 metrów i długa na 200 metrów przestrzeń rozciąga się wzdłuż całej długości obiektu i ma możliwość podziału na trzy niezależne segmenty.

Obiekt został zaprojektowany tak, aby stwarzał możliwość realizacji różnego rodzaju wydarzeń. Wyposażony jest w najnowocześniejsze technologie telekomunikacyjne, wystawiennicze i konferencyjne, w tym system kontroli dostępu, nowoczesny system biletowania oraz najnowocześniejsze systemy audiowizualne i nagłośnienie. Dodatkowo spełnia najwyższe standardy dotyczące akustyki. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom wystawców oraz organizatorów oferujemy także powierzchnię magazynową.

Charakterystyka hal

wysokosc - 13m wysokość – 13m

posadzkaniezwykle wytrzymała posadzka – 100kPa/m2

systemy oddzielne systemy multimedialne

bramybramy wjazdowe dla samochodów ciężarowych

Plan części wystawienniczej

Możliwe konfiguracje: