Relacja z Rodzinnego Dnia Otwartego

W minioną niedzielę drzwi Bydgoskiego Centrum Targowo – Wystawienniczego zostały w pełnym tego słowa znaczeniu otwarte. Otwarte dla wszystkich mieszkańców naszego regionu, którzy chcieli poznać obiekt, poczuć jego niepowtarzalną atmosferę i spędzić z Nami w niezwykle rodzinnej atmosferze niedzielne popołudnie.

Cały obiekt Bydgoskiego Centrum Targowo – Wystawienniczego zamienił się na ten jeden dzień w mini plac zabaw gdzie dzieci mogły skorzystać z dmuchanej ścianki wspinaczkowej, dmuchanej zjeżdżalni, toru samochodzikowego i wielu innych atrakcji. Dzieci uczestniczyły w konkursach z nagrodami i wraz z animatorami mogły wykazać się umiejętnościami tanecznymi. W swojej wędrówce po Naszym obiekcie rodzice wraz z dziećmi mogli zajrzeć do każdej hali targowo – wystawienniczej, sal konferencyjnych, lobby oraz wejść na imponujących rozmiarów antresolę. Dużym zainteresowaniem wśród najmłodszych cieszyły się sale konferencyjne, w których został przygotowany kącik malowania buziek, kącik plastyczny oraz stanowisko do samodzielnego przygotowywania przypinek oraz balonowych zwierzątek.

Wszystkie dzieci z zaciekawieniem przyglądały się pokazom naukowym prowadzonym przez Profesora Ciekawskiego podczas, których wspólnie wykonywane były eksperymenty wyjaśniające prawa nauki. Efektowne pokazy z użyciem ciekłego azotu, wybuchów wodoru i innych substancji – to była chemia bez tajemnic, na wyciągniecie ręki.

Formuła rodzinnej gry towarzysząca całemu wydarzeniu, kolorowe balony, prezenty – to wszystko stało się dopełnieniem całości Rodzinnego Dnia Otwartego.

Place zabaw i parki rozrywki dla dzieci przeżywają w każdy weekend oblężenie.
My mieliśmy takie jedno popołudnie w związku z otwarciem największej przestrzeni eventowej w regionie kujawsko – pomorskim. Mamy nadzieję, że spędziliście ten dzień w rodzinnym gronie i świetnie się bawiliście. Cały zespół BCTW wspomina ten dzień z szerokim uśmiechem na twarzy.

Odbył się konkurs zorganizowany przez Naszego Partnera Medialnego. Na pytania z wiedzy o Radiu PiK odpowiadały trzy rodziny. Mógł wygrać tylko jeden zespół. Serdecznie gratulujemy wygranej w postaci rodzinnego zwiedzania stacji Radia PiK.

       Gratulujemy też Panu Adamowi Rzepińskiemu oraz córce Sarze, którzy zdecydowali się spędzić ten dzień z Nami. Państwo Rzepińscy zebrali komplet pieczątek i tym samym zostali zwycięzcami.  Urocza Sara odebrała nagrodę w wysokości 2.000 zł. z rąk Dyrektor BCTW Pani Moniki Moś.

Do zobaczenia kolejnym razem w BCTW!