Cykliczne Spotkanie Oddziału Bydgoskiego – Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego
W minioną po raz kolejny sobotę (23.02.2019r.) odbyło się u nas Cykliczne Spotkanie Oddziału Bydgoskiego – Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego. Podczas Wydarzenia zostały wybrane nowe władze oddziału.
Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.
Czytaj więcej OK