Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkim naszym Partnerom, Wystawcom i Gościom zdrowia, radości oraz wielu chwil spędzonych w gronie najbliższych.
Niech ten czas będzie pełen spokoju, nadziei i wiosennej energii!
Bydgoskiego Centrum Targowo-Wystawienniczego