Ari Horie w Polsce – Spotkanie dla kobiet biznesu

Jesteś kobietą? Działasz w biznesie? A może chciałabyś, ale brakuje Ci motywacji?

Przyjdź na spotkanie do Bydgoskiego Centrum Targowo-Wystawienniczego. Już 9 kwietnia do Bydgoszczy przyjeżdża jedna z najbardziej inspirujących kobiet w Dolinie Krzemowej – Ari Horie. Założycielka Women’s Startup Lab opowie o kobietach działających w biznesie, będzie motywować i inspirować do działania!

Ari Horie to pochodząca z Japonii założycielka Women’s Startup Lab. Od wielu lat mieszka i pracuje w San Francisco. W swojej działalności wspiera kobiety i pomaga im w rozwoju osobistym oraz odnoszeniu sukcesów. Inwestuje, wspiera i promuje biznesy współtworzone przez kobiety. Zyskała duże uznanie na arenie międzynarodowej dzięki swojej pasji, niesamowitym wynikom biznesowym
i świetnym umiejętnościom publicznego przemawiania.

DLACZEGO WARTO?

  • OGROMNA DAWKA INSPIRACJI – Ari będzie inspirować, będzie motywować, będzie rozmawiać!
  • JEDYNE TAKIE SPOTKANIE W POLSCE – Ari Horie będzie w Bydgoszczy tylko przez jeden dzień. To jedyna taka szansa, aby się z nią spotkać!
  • KOBIETY BIZNESU Z CAŁEGO REGIONU – spotkanie z Ari to również świetna okazja do networkingu z kobietami biznesu z naszego miasta.

Spotkanie będzie przeprowadzone w języku angielskim, jednak w trakcie wydarzenia obecny będzie tłumacz. Każdy uczestnik w razie potrzeby będzie mógł skorzystać z jego pomocy.

Spotkanie odbędzie się w ramach projektu „Wykłady i warsztaty naukowców, przedsiębiorców oraz inwestorów z Doliny Krzemowej”, który odbywa się pod patronatem Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko Pomorskiego.

Partnerem wydarzenia jest Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny.

W ramach wizyty w Polsce, Ari Horie wygłosi również wykłady na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy oraz Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.

KIEDY?

9 kwietnia 2019 r., 15:30-17:00

Dołącz do wydarzenia na FB i bądź na bieżąco!

Więcej informacji na: https://tiny.pl/tthps