Dla biznesu

Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze oferuje reprezentatywne pomieszczenia biznesowe na mniejsze i większe spotkania. To propozycja dla Klientów biznesowych, poszukujących komfortowego miejsca do prowadzenia rozmów czy organizowania szkoleń. Dysponujemy czterema wielofunkcyjnymi salami, które zostały wyposażone w ergonomiczne meble oraz niezbędny sprzęt, w tym rzutnik, ekran i głośniki. Komfort użytkowników podnosi klimatyzacja, możliwość zaciemnienia pomieszczenia oraz dźwiękochłonne ściany. Łącznie nasze sale konferencyjne mogą pomieścić 720 osób.

Dla najbardziej wymagających Klientów przygotowaliśmy ekskluzywne lobby oraz nowocześnie zaaranżowaną strefę VIP, na które składają się dwa pomieszczenia z salonem, aneksem kuchennym i zapleczem kulinarnym. To tutaj odbywają się ważne rozmowy biznesowe, kluczowe spotkania firmowe oraz profesjonalne szkolenia.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą pełną ofertą. Zapewniamy kompleksową obsługę oraz komfort i warunki dostosowane do największych potrzeb.