Forum Szkół CV 2018

Forum Szkół CV 2018 już 10 kwietnia 2018 roku w godzinach od 9:00 do 17:00.Tegoroczna edycja organizowana jest przez Wydział Edukacji i Sportu Urzędu Miasta Bydgoszczy już po raz trzeci w naszym Centrum. Celem Forum jest przedstawienie gimnazjalistom z Bydgoszczy i regionu kujawsko-pomorskiego ofert edukacyjnych. Jaką ścieżkę edukacyjną wybrać? Młodzi ludzie są często niezdecydowani a ich plany zawodowe nie są sprecyzowane. Gdzie się uczyć po gimnazjum? Czy kształcić się? Czy może podjąć pracę zawodową i dodatkowo zdobywać wiedzę w szkole prywatnej? W tym roku proponowana jest rozszerzona formuła o oferty prywatnych szkół właśnie i uczelni wyższych.

Planowane są dwie tury zwiedzania :

• w godzinach od 9:00 – 13:00 – grupy zorganizowane – gimnazjaliści i szkoły podstawowe

• w godzinach od 13:00 – 17:00 – technika, licea i szkoły zawodowe.

 

Wstęp na Forum Szkół dla odwiedzających jest bezpłatny.

Wciąż jeszcze trwają zapisy, dlatego zapraszamy do uczestnictwa i prezentacji swojej oferty wszystkie placówki prywatne i szkoły wyższe. Więcej informacji udzielamy mailowo malgorzata.szuscicka@bctw.pl lub pod numerem telefonu 530 408 591 .

Oprócz standardowych linii autobusowych kursujących według codziennych rozkładów jazdy zorganizowana zostanie specjalna (biletowana) linia nr 204 kursująca z osiedla Leśnego bezpośrednio do BCTW. Poniżej rozkład jazdy

BusMan-204-Leśne  

BusMan-204-Centrum Targowo-Wystawiennicze