GALERIA

Bydgoskie Centrum to nie tylko olbrzymia przestrzeń wystawiennicza oraz targowa, ale także idealne miejsce do zorganizowania konferencji czy szkolenia dla sporej liczby osób. Nasze hale o powierzchni użytkowej liczącej ponad 16 tysięcy m2 zostały przystosowane do przeprowadzenia zarówno dużej imprezy, jak i kameralnego spotkania, także w strefie VIP.

Zanim jednak zdecydują się Państwo do skorzystania z naszej oferty i wynajęcia sal, zachęcamy do zapoznania się z Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym. Poniżej prezentujemy zdjęcia oraz filmy pokazujące, w jaki sposób funkcjonuje hala wystawiennicza oraz centrum targowe.

W „Galerii obiektu” znajdują się aktualne fotografie pokazujące, jak prezentują się sale szkoleniowe i konferencyjne w czterech stylach (Lato, Jesień, Zima i Wiosna), a także lobby, VIP room, hale wystawiennicze oraz obiekt z zewnątrz.

W zakładkach „Wydarzenia” oraz „Video” mają Państwo z kolei wgląd do bogatej galerii zdjęć będących odzwierciedleniem tego, co dzieje się w naszym Centrum oraz jak szeroką ofertą targową dysponujemy.

Partnerzy