Targi Pracy BCTW

Szukasz pracy? Twoja praca nie sprawia Ci satysfakcji i chciałbyś ją zmienić? Przyjdź i sprawdź jakie oferty czekają na Ciebie. Serdecznie zapraszamy na TARGI PRACY BCTW, które odbędą się 27 października 2018 roku w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym (ul. Gdańska 187) w godzinach od 10:00 do 14:00. Sobotni termin pozwoli wszystkim –  zarówno stawiającym pierwsze zawodowe kroki jak i tym, którzy szukają nowych ścieżek kariery na zapoznanie się z ofertami bydgoskiego rynku pracy.

Targi umożliwiają bezpośrednie spotkanie rekruterów z osobami poszukującymi pracę.
W jednym miejscu i czasie można zapoznać się z wieloma ofertami. To również doskonała okazja, aby poznać zarówno wymagania stawiane potencjalnym pracownikom jak i warunki zatrudnienia oferowane przez pracodawców.

„Zebraliśmy przedstawicieli najważniejszych firm na rynku, którzy właśnie teraz szukają pracowników. Zaproponowane zostaną oferty z różnych branż i sektorów: IT, finansowej przemysłowej, budowlanej, handlowej, produkcyjnej i usługowej” mówi Tomasz Kwasigroch, Dyrektor BCTW.

Dodatkowo udzielane będą porady i wskazówki na temat budowania atrakcyjnego CV oraz listu motywacyjnego a także przygotowania się do rozmowy kwalifikacyjnej. Uczestnicy dowiedzą się również jakie kompetencje rozwijać i w jakim kierunku podnosić swoje kwalifikacje.

Udział w Targach jest bezpłatny a darmowy parking przed obiektem pomieści nawet 400 aut.

Pomyśleliśmy o niezmotoryzowanych i dzięki uprzejmości Zarządu Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy zorganizowana została specjalna, a co ważniejsze bezpłatna linia autobusowa nr 204, która kursować będzie na trasie: Dworzec Leśne, Las Gdański, Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze.

Wyjdź z inicjatywą i przyjdź na TARGI PRACY BCTW. Daj sobie szansę na wymarzoną pracę.

Do zobaczenia w BCTW!