Zorganizuj wydarzenie
Napisz do nas napisz do nas

Praca w BCTW

Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny to jeden z największych parków przemysłowo-technologicznych w Polsce. W naszej firmie pracują wspaniali, profesjonalni ludzie z pasją, tworzący unikalną atmosferę. Chcesz stać się jego częścią? Dołącz do Nas, rozwiń skrzydła, zdobądź doświadczenie! Miejsce pracy: Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze ul. Gdańska 187 , Bydgoszcz Stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży i call center   Ogłoszenie na OLX: Praca w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym Bydgoszcz • OLX.pl

OPIS STANOWISKA:

  • aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych Klientów
  • prowadzenie negocjacji zmierzających do pozyskania Klientów
  • przygotowywanie ofert oraz innych dokumentów dla Klientów
  • utrzymywanie długofalowej relacji z Klientami
  • kompleksowa obsługa transakcji sprzedaży wraz z przygotowaniem dokumentacji i umów
  • wsparcie Klienta na każdym etapie procesu sprzedażowego
  • monitorowanie i analiza lokalnych rynków
  • inicjowanie działań dotyczących przygotowania i poprawy atrakcyjności oferty

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w organizowaniu wydarzeń targowych
  • doświadczenie w branży eventowej
  • umiejętność pracy w zespole
  • kreatywność
  • podstawowe umiejętności negocjacji
  • wysoka kultura osobista
  • znajomość języka polskiego w mowie i piśmie
  • posiadanie polskiego numeru pesel

OFERUJEMY:

  • umowa o pracę
  • stałe wynagrodzenie
  • pakiet socjalny (świadczenia urlopowe, karnety sportowe)
  • możliwość uzyskania dodatkowych nagród finansowych
  • narzędzia i wsparcie w wykonywaniu obowiązków
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • zwrot kosztów za używanie samochodu prywatnego do celów służbowych
  • przyjazną atmosferę pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: biuro@bctw.pl Informujemy iż, skontaktujemy się z wybranymi osobami. Prosimy o zawarcie klauzuli w dokumentach aplikacyjnych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie wszystkich danych osobowych zawartych w moim Curriculum Vitae w celach związanych procesem rekrutacji prowadzonym przez Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny Sp. z o.o. w Bydgoszczy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Swoje dane osobowe podałem(-am) dobrowolnie i oświadczam, że są zgodne z prawdą. Wyrażam również zgodę na wykorzystanie danych zawartych w moim CV w przyszłych procesach prowadzonych przez BPPT Sp. z o.o. w Bydgoszczy Obowiązek Informacyjny BPPT jako Administratora Danych Osobowych - www.bppt.pl/informacja

Wydarzenia

Zorganizuj wydarzenie:

Partnerzy

Z naszej oferty skorzystali m.in.:

Czytaj więcej OK

Call Now Button