Zorganizuj wydarzenie
Napisz do nas napisz do nas

Zakończenie MŚJ w Lekkiej Atletyce

Sześciodniowe współzawodnictwo młodych sportowców 24 lipca 2016 roku dobiegło końca. Ponad 1500 atletów dostarczało nam wielu emocji. Nasza reprezentacja była najlepsza spośród drużyn z Europy i uplasowała się na 6 pozycji w klasyfikacji ogólnej. Polska zdobyła dwa złote i dwa srebrne medale. Konrad Bukowiecki pobił rekord świata do lat 20 zdobywając złoto w pchnięciu kulą. Klaudia Maruszewska była najlepsza w rzucie oszczepem i stanęła na podium ze złotem. Srebrne medale wywalczyli: Ewa Swoboda w biegu na 100 metrów oraz Oskar Stachnik w rzucie dyskiem. Na zakończenie sportowych zawodów odbyła się muzyczna impreza, którą poprowadził DJ Gambit. Zapraszamy na fotorelację tutaj lub do naszej Galerii Wydarzeń.