Zorganizuj wydarzenie
Napisz do nas napisz do nas

Poznaj zespół

Daniel
Kur

Dyrektor BCTW
daniel.kur@bctw.pl

Wojciech
Baranowski

Dyrektor Sprzedaży i Marketingu
+48 570 999 825
wojciech.baranowski@bctw.pl

Dagmara
Osiak

Biuro Dyrekcji
+48 606 312 988
biuro@bctw.pl

Małgorzata
Szuścicka

Koordynator ds. Imprez Targowych i Wystaw
+48 530 408 591
malgorzata.szuscicka@bctw.pl

Magdalena
Zach

Koordynator ds. Marketingu
+48 668 244 701
magdalena.zach@bctw.pl

Paulina
Wieloch

Specjalista ds. Marketingu
+48 795 666 858
paulina.wieloch@bctw.pl

Ewelina
Helak

Koordynator ds. Sprzedaży i Call Center
+48 795 888 733
ewelina.helak@bctw.pl

Mirosław
Rafalski

Koordynator ds. Administracyjno - Technicznych
+48 577 999 426
miroslaw.rafalski@bctw.pl

Tomasz
Górko

Pracownik Recepcji
+48 577 999 245
tomasz.gorko@bctw.pl

Tomasz
Witosławski

Specjalista ds. Administracyjno - Technicznych
+48 577 555 014
tomasz.witoslawski@bctw.pl


Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.
Czytaj więcej OK