OBIEKT

Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze to ponad 16 tysięcy m2 powierzchni użytkowej oraz 200 tysięcy m2 kubatury. Do Państwa dyspozycji oddane zostało 11 tysięcy m2 powierzchni wystawienniczej oraz sale konferencyjne o najwyższym standardzie, które pomieszczą łącznie 720 osób. Przed budynkiem znajduje się parking z 650 miejscami. Możliwość wykorzystania modułów, osobne bramy wjazdowe dla samochodów ciężarowych, ekskluzywne lobby oraz strefa VIP – wszystko to stwarza doskonałe warunki do organizacji różnego rodzaju wydarzeń i daje bardzo duże możliwości organizatorom.

Położenie obiektu przy ulicy Gdańskiej – jednej z najważniejszych arterii komunikacyjnych Bydgoszczy – pozwala na szybki dojazd zarówno z centrum miasta, lotniska, jak i dworca PKP. Plusem są również dogodne połączenia komunikacyjne, dzięki którym bezproblemowo dotrą do nas również osoby niepodróżujące samochodem.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą galerią i pełną ofertą. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje, dostosowując nasz obiekt i znajdujące się w nim pomieszczenia do Państwa indywidualnych potrzeb.